Midroc Rodoverken

Midroc Rodoverken är ett framtidsinriktat industriföretag som utvecklar lösningar för lagring av hållbar energi och processmedier. Med unika arbetsmetoder och lång erfarenhet är vi specialiserade på konstruktion, tillverkning och montering av skräddarsydda tankar. Vi har haft vår bas i Sverige sedan 1944 och utför idag projekt över stora delar av Europa.

Kontaktpersoner

Hans-Olof Larsson

Head of Sales

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46738089748

hans-olof.larsson@midroc.se

Patrik Ryström

Sales Nordic

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46722380298

patrik.rystrom@midroc.se

Michael Sundvik

Operations Manager

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46730674237

michael.sundvik@midroc.se

Johan Zettergren

CEO

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46703288608

johan.zettergren@midroc.se

Lars-Åke Skilbred

Sales Manager Maintenance

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46706148944

lars-ake.skilbred@midroc.se

Henrik Hjelm

Sales Maintenance

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46722290257

henrik.hjelm@midroc.se

Mats Lundh

Sales Manager Nordic

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46703367347

mats.lundh@midroc.se

Daniel Kylefalk

Sales Nordic

Älvebacken 15, 442 48 Kungälv

+46702050886

daniel.kylefalk@midroc.se

Midroc Rodoverken hjälper Bilfinger/VAM uppföra en ackumulatortank i Kiel