Kontakta oss

Med över 70 etableringar runt om i landet finns vi alltid nära dig. Vad kan vi göra för dig?

Midroc Project Management AB

Läs mer om bolaget

Kontor & anläggningar
Kontaktperson(er)
Andreas Karlsson

Asset Managment Consultant

Midroc Project Management AB

Asset Managment Consultant

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46722489955

andreas.karlsson@midroc.se

Ann Schmidt

Kommunikationschef

Midroc Project Management AB

Camilla Hjalmarsson

Ekonomichef

Midroc Project Management AB

Daniel Ihlis

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104707108

+46761098700

daniel.ihlis@midroc.se

Henric Mellbin

Affärsområdeschef Industri

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Industri

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46727316263

henric.mellbin@midroc.se

Idris Akman

Enhetschef Bygg

Midroc Project Management AB

Enhetschef Bygg

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46730634468

idris.akman@midroc.se

Jan Nyström

Avdelningschef Bergslagen

Midroc Project Management AB

Avdelningschef Bergslagen

Midroc Project Management AB

Koppardalsvägen 53, 774 41 Avesta

+46104707161

+46705429459

jan.nystrom@midroc.se

Jonas Rämö

Enhetschef Industri Lysekil

Midroc Project Management AB

Enhetschef Industri Lysekil

Midroc Project Management AB

Nya Strandgatan 10, 453 31 Lysekil

+46104707131

+46701802042

jonas.ramo@midroc.se

Karin Källström

Konsult

Midroc Project Management AB

Linus Hessel

Midroc Project Management AB

Martin Silebäck

Enhetschef

Midroc Project Management AB

Mattias Forsberg

Enhetschef Asset Management

Midroc Project Management AB

Enhetschef Asset Management

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104707215

+46727320424

mattias.forsberg@midroc.se

Mikael Kullman

Enhetschef Teknik

Midroc Project Management AB

Enhetschef Teknik

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46722531112

mikael.kullman@midroc.se

Mikael Olofsson

Avdelningschef Lysekil

Midroc Project Management AB

Avdelningschef Lysekil

Midroc Project Management AB

Nya Strandgatan 10, 453 31 Lysekil

+46104707180

+46767700074

mikael.olofsson@midroc.se

Robert de Montigny

Enhetschef Projektledning Mark & Infra

Midroc Project Management AB

Enhetschef Projektledning Mark & Infra

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104715847

+46702470823

robert.demontigny@midroc.se

Sofia Norrlinder

Midroc Project Management AB

Stefan Kronman

VD

Midroc Project Management AB

Thomas Johansson

Affärsområdeschef Energi & Industri Väst

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Energi & Industri Väst

Midroc Project Management AB

Falkenbergsgatan 3, 412 85 Göteborg

+46104713383

+46722042086

thomas.x.johansson@midroc.se