Kontakta oss

Med över 70 etableringar runt om i landet finns vi alltid nära dig. Vad kan vi göra för dig?

Midroc Project Management AB

Läs mer om bolaget

Kontor & anläggningar
Kontaktperson(er)
Ann Schmidt

Kommunikationschef

Midroc Project Management AB

Björn Oscarsson

Enhetschef Teknik

Midroc Project Management AB

Enhetschef Teknik

Midroc Project Management AB

Falkenbergsgatan 3, 412 85 Göteborg

bjorn.oscarsson@midroc.se

Camilla Hjalmarsson

Ekonomichef

Midroc Project Management AB

Daniel Ihlis

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104707108

+46761098700

daniel.ihlis@midroc.se

Henric Mellbin

Affärsområdeschef Industri

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Industri

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46727316263

henric.mellbin@midroc.se

Idris Akman

Enhetschef Bygg

Midroc Project Management AB

Enhetschef Bygg

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46730634468

idris.akman@midroc.se

Jan Nyström

Avdelningschef Bergslagen

Midroc Project Management AB

Avdelningschef Bergslagen

Midroc Project Management AB

Koppardalsvägen 53, 774 41 Avesta

+46104707161

+46705429459

jan.nystrom@midroc.se

Joel Jorup

Enhetschef Projektledning Energi & Industri

Midroc Project Management AB

Enhetschef Projektledning Energi & Industri

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104707562

+46706190019

joel.jorup@midroc.se

Jonas Rämö

Enhetschef Industri Lysekil

Midroc Project Management AB

Enhetschef Industri Lysekil

Midroc Project Management AB

Rosvikstorg, 453 30 Lysekil

+46104707131

+46701802042

jonas.ramo@midroc.se

Karin Källström

Konsult

Midroc Project Management AB

Mattias Forsberg

Enhetschef Asset Management

Midroc Project Management AB

Enhetschef Asset Management

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104707215

+46727320424

mattias.forsberg@midroc.se

Mikael Olofsson

Avdelningschef Lysekil

Midroc Project Management AB

Avdelningschef Lysekil

Midroc Project Management AB

Rosvikstorg, 453 30 Lysekil

+46104707180

+46767700074

mikael.olofsson@midroc.se

Per Benjaminsson

Enhetschef

Midroc Project Management AB

Robert de Montigny

Enhetschef Projektledning Mark & Infra

Midroc Project Management AB

Enhetschef Projektledning Mark & Infra

Midroc Project Management AB

Telegrafgatan 6 A, 169 72 Solna

+46104715847

+46702470823

robert.demontigny@midroc.se

Sofia Norrlinder

Midroc Project Management AB

Stefan Kronman

VD

Midroc Project Management AB

Thomas Johansson

Affärsområdeschef Energi & Industri Väst

Midroc Project Management AB

Affärsområdeschef Energi & Industri Väst

Midroc Project Management AB

Falkenbergsgatan 3, 412 85 Göteborg

+46104713383

+46722042086

thomas.x.johansson@midroc.se

Tommy Montheli

Enhetschef Verksamhetsutveckling

Midroc Project Management AB

Enhetschef Verksamhetsutveckling

Midroc Project Management AB

Falkenbergsgatan 3, 412 85 Göteborg

+46705821664

tommy.montheli@midroc.se